Kuningas Värvib

Pulbervärvimine Keilas

Uus elu vanadele velgedele!

Valuveljed on auto üks ilmsematest ja funktsionaalsematest komponentidest. Kuid aeg, ilmastik ja teised tegurid võivad neile halastamatud olla. Õnneks on valuvelgede taastamine liivapritsi ja pulbervärviga tõhus viis nende endise ilu taastamiseks

Mis on liivaprits ja pulbervärv?

Liivaprits on protsess, kus velje pind puhastatakse tugeva õhuvoolu ja lihviva materjali (näiteks liiva) kombinatsiooniga. Seejärel kantakse veljele pulbervärv, mis on värvipulbri ja õhku läbiv elektrivoolu kombinatsioon, et tagada ühtlane ja vastupidav kattekiht.

Miks valuvelgede taastamine on oluline?

1. Välimus

Veljed on sageli üks esimesi asju, mida inimesed autos märkavad. Korras ja läikivad valuveljed annavad autole esteetilise võlu, mis omakorda tõstab selle turuväärtust.

2. Funktsionaalsus ja turvalisus

Kahjustatud või roostetanud veljed võivad olla turvarisk ning põhjustada rehvide ebaühtlast kulumist. Taastamine tagab, et veljed on nii visuaalselt kui ka funktsionaalselt heas seisukorras.

3. Raha säästmine

Uute velgede ostmine võib olla kallis. Kvaliteetse taastamisprotsessiga saab olemasolevad veljed uuesti kasutuskõlblikuks muuta, säästes seeläbi raha.

Kuidas protsess töötab?

  • Diagnostika: Veljed eemaldatakse ja kontrollitakse, et hinnata kahjustuste ulatust.
  • Liivapritsimine: Veljed puhastatakse liivapritsi abil, eemaldades rooste, värvi ja muud jäägid.
  • Pulbervärvimine: Puhastatud veljed kaetakse pulbervärviga, mis tagab pikaajalise ja kvaliteetse välimuse.
  • Kuivatamine ja lõppviimistlus: Veljed kuivatatakse ja viimistletakse, et tagada parim võimalik tulemus.

Kogu valuvelgede taastamise protsess on keskkonnasõbralik ja pakub püsivaid tulemusi, mis kestavad aastaid. Kui teie valuveljed vajavad uuendamist, kaaluge taastamist kui usaldusväärset ja kulutõhusat lahendust!